Filmy dziewczyna, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dziewczyna, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

The Boys

7,8
7,9
W bardziej emocjonującym 2. sezonie „The Boys", Rzeźnik, Hughie i reszta grupy dochodzą do siebie po stratach poniesionych w sezonie 1. Kryjąc się przed wymiarem sprawiedliwości, kontynuują zmagania z superbohaterami. Vought zarabia na panice wywołanej przez superzłoczyńców, a nowa superbohaterka, Stormfront, zmienia układ sił, rzucając wyzwanie niestabilnemu psychicznie Homelanderowi.

M3GAN

6,3
6,1
Programistka Gemma tworzy lalkę do złudzenia przypominającą człowieka. Niebawem zabawka rozpoczyna samodzielne życie.
Kilka arystokratycznych rodzin walczy o kontrolę nad krainą o nazwie Westeros.


Robert Flynn to pospolity złodziej, który podczas ucieczki przed pościgiem trafia do pewnej wieży. W niej zaś znajduje się dziewczyna o bardzo długich włosach, która całe życie marzy, o tym żeby zejść z niej, wyjść i zobaczyć choć raz tajemnicze światełka pojawiające się na niebie raz w roku. To jest początek przygód Roszpunki, w których towarzyszyć jej także będą kameleon czy koń Max...
W postapokaliptycznym świecie, gdzie miasta są mobilne i walczą ze sobą o zasoby, aspirujący do wyższych sfer Tom zapobiega zabójstwu przywódcy Londynu. Jednak gdy uratowany pozbywa się swego wybawcy, ten zawiera sojusz z niedoszłą zabójczynią, żądną zemsty Hester.
Historia budowy średniowiecznej katedry na tle wojen domowych, konfliktów religijnych i walki o władzę.
Lata 60-te ubiegłego wieku. Para zakochanych w sobie dzieci ucieka z miasteczka w Nowej Anglii. Lokalna społeczność mobilizuje siły aby ich odnaleźć, wśród członków grupy poszukiwawczej są miejscowy szeryf (Bruce Willis) i szef harcerzy (Edward Norton).
Złożona z kilku nowel historia rodziny z Nowego Jorku, której losy znaczone są licznymi tragediami. Punktem wyjścia tej opowieści jest pytanie co by było gdyby: gdyby rodzice nigdy się nie spotkali, gdyby nie doszło do wypadku, gdyby ktoś w porę zauważył pędzący autobus. Reżyser Dan Fogelman zwraca uwagę na kruchość ludzkiego życia i na to, że z kluczowymi decyzjami nie warto zwlekać, bo w końcu może być za późno.
Kwiecień 2003 r. Młody alpinista, podczas samotnej wędrówki, zostaje uwięziony w rozpadlinie skalnej w niedostępnych górach Utah. Zaczyna się dramatyczna walka o przetrwanie.
Dionizy Złotopolski (Henryk Machalica) mieszka w Złotopolicach wraz z synem Markiem (Kazimierz Kaczor), niezależnym senatorem, najczęściej zresztą przebywającym w Warszawie, i jego żoną Barbarą (Anna Nehrebecka), którzy mają dwóch dorosłych synów. Starszy Waldemar (Andrzej Nejman) jest gospodarzem i prowadzi gospodarstwo. Nie ma szczęścia w miłości i wciąż szuka kandydatki na żonę. Okazuje się, ze znalezienie partnerki, która zgodziłaby się wraz z nim zamieszkać na wsi jest trudne. Młodszy syn – Kacper Złotopolski (Andrzej Piaseczny) to czarna owca w rodzinie. Rzucił szkołę i postanowił rozpocząć karierę muzyka. Druga linia rodu – Gabrielowie mieszkają w Warszawie. Wywodzą się od bliźniaczej siostry Dionizego, Eleonory (Alina Janowska). Jej syn – Wiesław (Paweł Wawrzecki) jest komendantem posterunku policji na Dworcu Centralnym, a jego żona Marta (Ewa Ziętek) prowadzi luksusową kawiarnię. Mają razem syna – Tomka (Piotr Szwedes), który ku rozpaczy rodziców rzucił studia medyczne i rozpoczął karierę akwizytora – jego zdaniem w ten sposób najszybciej dorobi się dużych pieniędzy. Starszy syn Mirek (Radosław Elis) i jego żona Weronika (Agnieszka Sitek) oczekują narodzin pierwszego dziecka. Córka Wiesława z pierwszego małżeństwa, Agata (Paulina Młynarska), pracuje w agencji pośredniczącej w sprzedaży nieruchomości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…